Simple Clean (7.x-1.2) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Footer
mg: Tongo-pejy

en: Highlighted
mg: Vaomarika
