Simple Clean (7.x-1.2) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Content
ru: Содержимое

en: Post
ru: Сообщение

en: Header
ru: Шапка

en: Right sidebar
ru: Правая боковая колонка

en: Footer
ru: Подвал

en: Search results
ru: Результаты поиска

en: Your search yielded no results
ru: По вашему запросу ничего не найдено

en: Mission statement
ru: Миссия

en: Main menu
ru: Главное меню

en: Highlighted
ru: Подсвеченные

en: Displaying @start - @end of @total results
ru: Displaying @start - @end of @total

en: Displaying @start - @end of @total result
ru: Displaying @start - @end of @total

en: By !username on !datetime
ru: От !username в !datetime
