Simple Clean (7.x-1.2) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Content
sl: Vsebine

en: Post
sl: Objava

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Search results
sl: Rezulati iskanja

en: Your search yielded no results
sl: Poizvedba ne ujema z nobeno vsebino na strani

en: Mission statement
sl: Poslanstvo
