Simple Clean (7.x-1.3) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Content
ast: Conteníu

en: Help
ast: Aida

en: Post
ast: Espublizar

en: Header
ast: Encabezáu

en: Right sidebar
ast: Barra llateral a mandrecha

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Search results
ast: Resultaos de la gueta

en: Your search yielded no results
ast: La gueta nun dió con resultaos

en: Mission statement
ast: Declaración de la misión
