Simple Clean (7.x-1.3) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Content
bg: Съдържание

en: Help
bg: Справка

en: Post
bg: Публикация

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Right sidebar
bg: Дясна колонка

en: Footer
bg: Под черта

en: Search results
bg: Резултати от търсенето

en: Your search yielded no results
bg: Няма съвпадения по Вашата заявка

en: Mission statement
bg: Мисия

en: Main menu
bg: Основно меню
