Simple Clean (7.x-1.3) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Content
cy: Cynnwys

en: Help
cy: Cymorth

en: Post
cy: Cofnod

en: Header
cy: Pennawd

en: Right sidebar
cy: Bar ochr dde

en: Footer
cy: Troedyn

en: Search results
cy: Canlyniadau chwilio

en: Your search yielded no results
cy: Ni gynhyrchodd eich gwelediad unrhyw ganlyniadau.

en: Mission statement
cy: Mynegiad cenhadaeth

en: Page top
cy: Brig y dudalen

en: Page bottom
cy: Gwaelod y dudalen
