Simple Clean (7.x-1.3) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Content
eo: Enhavo

en: Help
eo: Helpo

en: Post
eo: Afiŝo

en: Header
eo: Kaplinio

en: Right sidebar
eo: Dekstra flankmenuo

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Search results
eo: Serĉrezultoj

en: Your search yielded no results
eo: Via serĉo trovis nenion

en: Mission statement
eo: Celaro de la organizo

en: Main menu
eo: Ĉefa menuo
