Simple Clean (7.x-1.3) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Content
fi: Sisältö

en: Help
fi: Ohje

en: Post
fi: Kirjoitus

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Right sidebar
fi: Oikea sivupalkki

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Search results
fi: Hakutulokset

en: Your search yielded no results
fi: Haku ei tuottanut tuloksia.

en: Mission statement
fi: Sivuston tehtävä

en: Main menu
fi: Päävalikko

en: Page top
fi: Sivun yläreunaan

en: Page bottom
fi: Sivun alareuna

en: Highlighted
fi: Korostettu
