Simple Clean (7.x-1.3) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Content
is: Innihald

en: Help
is: Hjálp

en: Post
is: Færsla

en: Header
is: Haus

en: Right sidebar
is: Hæri dálkur

en: Footer
is: Fótur

en: Search results
is: Leitarniðurstöður

en: Your search yielded no results
is: Leitin skilaði engum niðurstöðum

en: Mission statement
is: Tilgangsyfirlýsing
