Simple Clean (7.x-1.3) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Post
kn: ಬರಹ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Search results
kn: ಶೋಧನೆಯ ಫಲಿತಾಂಶಗಳು

en: Your search yielded no results
kn: ನಿಮ್ಮ ಹುಡುಕಾಟಕ್ಕೆ ಯಾವುದೇ ಫಲಿತಾಂಶ ಬರಲಿಲ್ಲ

en: Page bottom
kn: ಪುಟದ ಕೆಳಗೆ
