Simple Clean (7.x-1.3) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Content
oc: Contengut

en: Help
oc: Ajuda

en: Post
oc: Postar

en: Header
oc: Entèsta

en: Right sidebar
oc: Barra laterala de dreita

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Search results
oc: Resultats de la recèrca

en: Your search yielded no results
oc: Vòstra recèrca a pas donat cap de resultat

en: Mission statement
oc: Objectiu del site

en: Main menu
oc: Menú principal

en: Page top
oc: Naut de la pagina

en: Page bottom
oc: Bas de la pagina

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia
