Simple Clean (7.x-1.3) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Help
sq: Ndihmë

en: Post
sq: Dërgimi

en: Header
sq: Titulli

en: Right sidebar
sq: Kollona e djathtë anësore

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Search results
sq: Rezultatet e kërkimit

en: Your search yielded no results
sq: Kërkimi juaj nuk dha asnjë rezultat

en: Mission statement
sq: Përshkrimi i misionit
