Simple Clean (7.x-1.3) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Content
tr: İçerik

en: Help
tr: Yardım

en: Post
tr: Gönderi

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Right sidebar
tr: Sağ sütun

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Search results
tr: Arama sonuçları

en: Your search yielded no results
tr: Aramanıza uygun bir sonuç bulunamadı

en: Mission statement
tr: Site amaç metni

en: Main menu
tr: Ana menü

en: Page top
tr: Sayfa başı

en: Page bottom
tr: Sayfanın altı

en: Highlighted
tr: Vurgulanmış
