Simple Clean (7.x-1.4) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Content
cs: Obsah

en: Help
cs: Nápověda

en: Post
cs: Příspěvek

en: Header
cs: Hlavička

en: Right sidebar
cs: Pravý boční panel

en: Footer
cs: Patička

en: Search results
cs: Výsledky vyhledávání

en: Your search yielded no results
cs: Vyhledávání nepřineslo žádné výsledky.

en: Mission statement
cs: Cíl webu

en: Main menu
cs: Hlavní menu

en: Page bottom
cs: Dolní část stránky

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno
