Simple Clean (7.x-1.4) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: Help
et: Abi

en: Post
et: Postitus

en: Header
et: Päis

en: Right sidebar
et: Parem külgriba

en: Footer
et: Jalus

en: Search results
et: Otsingu tulemused

en: Your search yielded no results
et: Otsing ei andnud tulemusi

en: Mission statement
et: Missioon

en: Main menu
et: Peamenüü

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: Highlighted
et: Eristatud
