Simple Clean (7.x-1.4) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Content
ja: コンテンツ

en: Help
ja: ヘルプ

en: Post
ja: 投稿

en: Header
ja: ヘッダー

en: Right sidebar
ja: 右サイドバー

en: Footer
ja: フッター

en: Search results
ja: 検索結果

en: Your search yielded no results
ja: キーワードに該当するページは見つかりませんでした

en: Mission statement
ja: ミッション

en: Main menu
ja: メインメニュー

en: Page top
ja: ページの先頭

en: Page bottom
ja: ページの最後

en: Highlighted
ja: ハイライト
