Simple Clean (7.x-1.4) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Help
ku: یارمەتی

en: Post
ku: بڵاوکراوە

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Right sidebar
ku: لا-پارچەی ڕاست

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Search results
ku: ئەنجامەکانی گەڕان

en: Your search yielded no results
ku: گەڕانەکەت بێ ئەنجام بوو

en: Main menu
ku: پێڕستی سەرەکی

en: Page top
ku: سەرەوی پەڕە

en: Page bottom
ku: خوارەوەی پەڕە
