Simple Clean (7.x-1.4) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Content
lt: Turinys

en: Help
lt: Pagalba

en: Post
lt: Įrašas

en: Header
lt: Antraštė

en: Right sidebar
lt: Dešinė pusė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Search results
lt: Paieškos rezultatai

en: Your search yielded no results
lt: Nieko nerasta

en: Mission statement
lt: Misija

en: Main menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: Highlighted
lt: Paryškintas
