Simple Clean (7.x-1.4) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Content
nn: Innhald

en: Help
nn: Hjelp

en: Header
nn: Topptekst

en: Right sidebar
nn: Høgre sitestolpe

en: Footer
nn: Botntekst

en: Search results
nn: Søkeresultat

en: Your search yielded no results
nn: Søket ditt ga ingen treff.

en: Mission statement
nn: Målsetting

en: Main menu
nn: Hovudmeny

en: Page top
nn: Sidetopp

en: Page bottom
nn: Sideslutt

en: Highlighted
nn: Utheva
