Simple Clean (7.x-1.4) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Content
ro: Conținut

en: Help
ro: Ajutor

en: Post
ro: Postare

en: Header
ro: Cap

en: Right sidebar
ro: Coloană dreapta

en: Footer
ro: Subsol

en: Search results
ro: Rezultatele căutării

en: Your search yielded no results
ro: Căutarea dumneavoastră nu are nici un rezultat

en: Mission statement
ro: Misiunea sitului

en: Main menu
ro: Meniu principal

en: Page top
ro: Susul paginii

en: Page bottom
ro: Josul paginii

en: Highlighted
ro: Evidențiat
