Simple Clean (7.x-1.4) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Search results
ug: ئىزدەش نەتىجىسى

en: Your search yielded no results
ug: ھىچنىمىنى تاپالمىدى

en: Mission statement
ug: بېكەت ۋەزىپىسى

en: Main menu
ug: باش تىزىملىك

en: Page top
ug: بەت ئۈستى

en: Page bottom
ug: بەت ئاستى
