Simple Clean (7.x-1.3) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Content
az: Məzmun

en: Help
az: Dəstək

en: Header
az: Başlıq

en: Right sidebar
az: Sağ hissə

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Search results
az: Axtarış nəticələri

en: Page top
az: Səhifənin yuxarısı

en: Page bottom
az: Səhifənin aşağısı
