Simple Clean (7.x-1.3) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Content
be: Змесціва

en: Help
be: Дапамога

en: Post
be: Допіс

en: Header
be: Загаловак

en: Right sidebar
be: Правая стужка

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Search results
be: Вынікі пошуку

en: Your search yielded no results
be: Пошук не даў вынікаў

en: Mission statement
be: Місыя

en: Main menu
be: Галоўнае меню

en: Page top
be: У пачатак старонкі

en: Page bottom
be: Унізе старонкі

en: Highlighted
be: Выдзелены
