Simple Clean (7.x-2.0-alpha1) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Content
da: Indhold

en: Comments
da: Kommentarer

en: Help
da: Hjælp

en: Post
da: Indlæg

en: Header
da: Overskrift

en: Right sidebar
da: Højre sidepanel

en: Footer
da: Sidefod

en: Add new comment
da: Tilføj kommentar

en: Skip to main content
da: Gå til hovedindhold

en: Main menu
da: Hovedmenu

en: Page top
da: Sidehovede

en: Page bottom
da: Sidefod

en: Enter search terms
da: Indtast sogeord

en: Highlighted
da: Fremhævet
