Simple Clean (7.x-2.0-alpha1) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Comments
el: Σχόλια

en: Help
el: Βοήθεια

en: Post
el: Καταχώρηση

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Right sidebar
el: Δεξιά πλευρική ζώνη

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Add new comment
el: Προσθήκη νέου σχολίου

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Main menu
el: Κύριο μενού

en: Page top
el: Κορυφή σελίδας

en: Page bottom
el: Βάση σελίδας

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων
