Simple Clean (7.x-2.0-alpha1) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Content
he: תוכן

en: Comments
he: תגובות

en: Help
he: עזרה

en: Post
he: הודעה

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Right sidebar
he: סרגל צידי ימני

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Add new comment
he: הוספת תגובה חדשה

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Main menu
he: תפריט ראשי

en: Page top
he: ראש הדף

en: Page bottom
he: תחתית הדף

en: Enter search terms
he: הקלידו ערך לחיפוש

en: Highlighted
he: מובלט
