Simple Clean (7.x-2.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Content
hr: Sadržaj

en: Comments
hr: Komentari

en: Help
hr: Pomoć

en: Post
hr: Članak (Post)

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Right sidebar
hr: Desni stupac

en: Footer
hr: Podnožje

en: Add new comment
hr: Dodaj komentar

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Main menu
hr: Glavni izbornik

en: Page top
hr: Vrh stranice

en: Page bottom
hr: Dno stranice

en: Highlighted
hr: Istaknuto
