Simple Clean (7.x-2.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Help
hu: Súgó

en: Post
hu: Tartalom

en: Header
hu: Fejléc

en: Right sidebar
hu: Jobb oldalsáv

en: Footer
hu: Lábléc

en: Add new comment
hu: Új hozzászólás

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Main menu
hu: Főmenü

en: Page top
hu: Oldal teteje

en: Page bottom
hu: Oldal alja

en: Enter search terms
hu: Keresendő kulcsszavak megadása

en: Highlighted
hu: Kiemelt
