Simple Clean (7.x-2.0-alpha1) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Comments
it: Commenti

en: Help
it: Aiuto

en: Post
it: Contenuto

en: Header
it: Intestazione

en: Right sidebar
it: Barra laterale destra

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Add new comment
it: Aggiungi un commento

en: Skip to main content
it: Salta al contenuto principale

en: Main menu
it: Menu principale

en: Page top
it: Inizio pagina

en: Page bottom
it: Fondo pagina

en: Highlighted
it: Evidenziato
