Simple Clean (7.x-2.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Content
lv: Saturs

en: Comments
lv: Komentāri

en: Help
lv: Palīdzība

en: Post
lv: Ieraksts

en: Header
lv: Galvene

en: Right sidebar
lv: Labā sānjosla

en: Footer
lv: Kājene

en: Add new comment
lv: Pievienot jaunu komentāru

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Main menu
lv: Galvenā izvēlne

en: Page top
lv: Lapas augša

en: Page bottom
lv: Lapas apakšpuse

en: Highlighted
lv: Izgaismots
