Simple Clean (7.x-2.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Content
mn: Агуулга

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: Help
mn: Тусламж

en: Post
mn: Бичлэг

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Right sidebar
mn: Баруун хажуугын дөрвөлжин

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Add new comment
mn: Шинэ сэтгэгдэл нэмэх

en: Main menu
mn: Гол цэс
