Simple Clean (7.x-2.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Content
ru: Содержимое

en: Comments
ru: Комментарии

en: Help
ru: Справка

en: Post
ru: Сообщение

en: Header
ru: Шапка

en: Right sidebar
ru: Правая боковая колонка

en: Footer
ru: Подвал

en: Add new comment
ru: Добавить комментарий

en: Skip to main content
ru: Перейти к основному содержанию

en: Main menu
ru: Главное меню

en: Page top
ru: Верх страницы

en: Page bottom
ru: Низ страницы

en: Enter search terms
ru: Введите поисковый запрос

en: Highlighted
ru: Подсвеченные
