Simple Clean (7.x-2.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Content
sk: Obsah

en: Comments
sk: Komentáre

en: Help
sk: Pomoc

en: Post
sk: Príspevok

en: Header
sk: Hlavička

en: Right sidebar
sk: Pravý stĺpec

en: Footer
sk: Päta

en: Add new comment
sk: Pridať nový komentár

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Main menu
sk: Hlavné menu

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky

en: Highlighted
sk: Zvýraznené
