Simple Clean (7.x-2.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Content
sv: Innehåll

en: Comments
sv: Kommentarer

en: Help
sv: Hjälp

en: Post
sv: Inlägg

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Right sidebar
sv: Höger sidospalt

en: Footer
sv: Sidfot

en: Add new comment
sv: Lägg till ny kommentar

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Main menu
sv: Huvudmeny

en: Page top
sv: Överst på sidan

en: Page bottom
sv: Nederst på sidan

en: Highlighted
sv: Framhävd

en: By @username on !datetime
sv: Av @username den !datetime

en: By @username on !datetime at about @time.
sv: Av @username den !datetime vid ungefär @time
