Simple Clean (7.x-2.0-alpha1) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Content
te: సారము

en: Comments
te: వ్యాఖ్యలు

en: Help
te: సహాయం

en: Post
te: టపా

en: Right sidebar
te: కుడి పక్కపట్టీ

en: Add new comment
te: వ్యాఖ్యానించండి

en: Page bottom
te: పేజీ అడుగు
