Simple Clean (7.x-2.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Вміст

en: Comments
uk: Коментарі

en: Help
uk: Довідка

en: Post
uk: Допис

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Right sidebar
uk: Права бічна панель

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Add new comment
uk: Коментувати

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Main menu
uk: Головне меню

en: Page top
uk: Верх сторінки

en: Page bottom
uk: Низ сторінки

en: Highlighted
uk: Виділено
