Simple Clean (7.x-2.0-alpha2) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Comments
bn: মন্তব্যসমূহ

en: Help
bn: সহায়তা

en: Add new comment
bn: নতুন কমেন্ট যুক্ত করুন

en: Main menu
bn: প্রধান মেনু
