Simple Clean (7.x-2.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Content
fr: Contenu

en: Comments
fr: Commentaires

en: Help
fr: Aide

en: Post
fr: Publier

en: Header
fr: Entête

en: Right sidebar
fr: Barre latérale droite

en: Footer
fr: Pied de page

en: Add new comment
fr: Ajouter un commentaire

en: Skip to main content
fr: Aller au contenu principal

en: Additional settings
fr: Réglages additionnels

en: Main menu
fr: Menu principal

en: Page top
fr: Haut de page

en: Page bottom
fr: Bas de page

en: Enter search terms
fr: Entrer les termes de recherche

en: Highlighted
fr: Mis en évidence
