Simple Clean (7.x-2.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: Comments
gl: Comentarios

en: Help
gl: Axuda

en: Post
gl: Entrada

en: Header
gl: Encabezado

en: Right sidebar
gl: Barra lateral dereita

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Add new comment
gl: Engadir un novo comentario

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Main menu
gl: Menú principal

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: Highlighted
gl: Resaltado
