Simple Clean (7.x-2.0-alpha2) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Content
id: Konten

en: Comments
id: Komentar

en: Help
id: Bantuan

en: Post
id: Pos

en: Right sidebar
id: Bilah sisi kanan

en: Footer
id: Catatan kaki

en: Add new comment
id: Tambah komentar baru

en: Skip to main content
id: Lompat ke isi utama

en: Main menu
id: Menu utama

en: Page top
id: Halaman atas

en: Page bottom
id: Halaman bawah
