Simple Clean (7.x-2.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Comments
ka: კომენტარები

en: Help
ka: დახმარება

en: Post
ka: პოსტი

en: Right sidebar
ka: მარჯვენა სვეტი

en: Add new comment
ka: კომენტარის დამატება
