Simple Clean (7.x-2.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Comments
nl: Reacties

en: Post
nl: Bericht

en: Header
nl: Kop

en: Right sidebar
nl: Rechter zijbalk

en: Footer
nl: Voet

en: Add new comment
nl: Reactie toevoegen

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Additional settings
nl: Aanvullende instellingen

en: Main menu
nl: Hoofdmenu

en: Page top
nl: Bovenkant pagina

en: Page bottom
nl: Onderkant pagina

en: Enter search terms
nl: Zoektermen invoeren

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd
