Simple Clean (7.x-2.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: Comments
pl: Komentarze

en: Help
pl: Pomoc

en: Post
pl: Wpis

en: Header
pl: Nagłówek

en: Right sidebar
pl: Prawy pasek boczny

en: Footer
pl: Stopka

en: Add new comment
pl: Dodaj komentarz

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Additional settings
pl: Dodatkowe ustawienia

en: Main menu
pl: Menu główne

en: Page top
pl: Góra strony

en: Page bottom
pl: Dół strony

en: Highlighted
pl: Wyróżnione
