Simple Clean (7.x-2.0-alpha2) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Right sidebar
th: แถบเมนูด้านขวา

en: Add new comment
th: แสดงความเห็น

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก

en: Page top
th: บนสุดของหน้า

en: Page bottom
th: ด้านล่างของหน้า

en: Highlighted
th: ไฮไลต์
