Simple Clean (7.x-2.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Content
vi: Nội dung

en: Comments
vi: Bình luận

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Post
vi: Bài gửi

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Right sidebar
vi: Dải bên phải

en: Footer
vi: Phần chân

en: Add new comment
vi: Viết bình luận

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung

en: Main menu
vi: Trình đơn chính

en: Page top
vi: Đầu trang

en: Page bottom
vi: Cuối trang

en: Highlighted
vi: Nổi bật
