Simple Clean (7.x-2.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Home
pt: Início

en: Content
pt: Conteúdo

en: Comments
pt: Comentários

en: Help
pt: Ajuda

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Right sidebar
pt: Barra lateral direita

en: Footer
pt: Rodapé

en: Add new comment
pt: Comentar

en: Skip to main content
pt: Pular para o conteúdo principal

en: Main menu
pt: Menu principal

en: Page top
pt: Topo da página

en: Page bottom
pt: Fim da página

en: Highlighted
pt: Destacado
