SimpleCorp (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: Comments
ar: التعليقات

en: Help
ar: المساعدة

en: Default
ar: الافتراضي

en: Breadcrumb
ar: مسار التنقل

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: Navigation
ar: الإبحار

en: Add new comment
ar: إضافة تعليق جديد

en: Lists
ar: قوائم

en: Buttons
ar: الأزرار

en: Blue
ar: أزرق

en: Columns
ar: أعمدة

en: Black
ar: أسود

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Page top
ar: أعلى الصفحة

en: Page bottom
ar: أسفل الصفحة

en: Highlighted
ar: مبرز
