SimpleCorp (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Content
bg: Съдържание

en: Comments
bg: Коментари

en: Help
bg: Справка

en: Default
bg: По подразбиране

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Navigation
bg: Навигация

en: Add new comment
bg: Коментар

en: Blue
bg: Син

en: Black
bg: Черен

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание
