SimpleCorp (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (23 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Content
cs: Obsah

en: Comments
cs: Komentáře

en: Help
cs: Nápověda

en: Default
cs: Výchozí

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Effects
cs: Efekty

en: Navigation
cs: Navigace

en: Add new comment
cs: Přidat komentář

en: Lists
cs: Seznamy

en: Buttons
cs: Tlačítka

en: Red
cs: Červená

en: Plugins
cs: Pluginy

en: Green
cs: Zelená

en: Blue
cs: Modrý

en: Columns
cs: Sloupce

en: Black
cs: Černý

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Page bottom
cs: Dolní část stránky

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno

en: Responsive
cs: Responzivní
