SimpleCorp (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (28 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Help
et: Abi

en: Default
et: Vaikimisi

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Navigation
et: Menüü

en: Add new comment
et: Lisa kommentaar

en: Banner
et: Bänner

en: Lists
et: Nimekirjad

en: Buttons
et: Nupud

en: Red
et: Punane

en: Plugins
et: Pluginad

en: Green
et: Roheline

en: Blue
et: Sinine

en: Columns
et: Veerud

en: Black
et: Must

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: Sidebar First
et: Esimene külgriba

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Sidebar Second
et: Teine külgriba

en: Footer First
et: Esimene jalus

en: Footer Second
et: Teine jalus

en: Responsive
et: Adapteeruv
